Blog

Pauza!

16. prosince 2011 v 14:13 | Wook*
Ahojte!
Teď jsem tu dlouho nebyla,vím,ale je prostě doba Vánoce :D. Dokupují se dárky,balí se,schovávají....Prostě neni čas. Teď máme i se školou spoustu akcí.Dneska jsme zpívali pro důchodce :D.No...bylo to místo školy takže fajn :D. No a teď k věci. Chci pozastavit blog na dobu povánoční.Tudíž by se rozjle až někdy v lednu. Chtěla bych aby jste mě vynechali ze všech kontrol Affilates atd. A nejspíš i soutěží. Ikdyž to uvidim,Možná je budu stíhat :). Takže teda POZASTAVUJI BLOG a tímto článkem Vám chci taky popřát šťastné a veselé Vánoce.
Wook*
PS: Na 24.12. jsou přednastavené 2 články :)

Info→11.12.2011

11. prosince 2011 v 19:54 | Wook*
Nazdárek!
Tak jak se vede? U mě celkem dobrý...Byla jsem na oslavě bratrancových narozenin a mám postříkanou patku zelenou barvou,super!:D Nozas tak hrozný to neni ;D. Ty jo,už z a 13 dní budou Vánoce!Super♥! Jinak,celý týden tu ode mne moc nečekejte,nebudu nejspíš obíhat,protože budu dohánět to,co jsem prošvihla minulej tejden :/.Takže učení,učení,mučení. No,snad si udělám čas a napíšu hodnocení BGC. No poslali mi to skoro všichni ^^ takže zrušena určitě nebude ;). No tak já si teď stahuju World of Warcraft. Musim se registrovat :/.To bude zase prááce :D.Tak já jdu!A omlouvám se affíkům že nebudu teď chodit na jejich blogy ;).
Buenas noches,
Wook*

Titulek článku nesmí být prázdný

10. prosince 2011 v 14:55 | Wook*
Ahojte!
Jak se máte? Já celkem fajn,až na tu de*ilní rýmu:/. Ach jo,celej příští tejden budu dohánět to,co se dělalo ve škole. Fakt zvrůšo :D. Jina teď jsem tu den nebyla,ale tak den neden,to de ne? Koukala jsem totiž na takový seriál: Hellcats. Koukám na něj každý ráno a už mám skoro dokoukanou 1.sérii.Včera jsem to trochu víc přetáhla a koukala jsem na to celej den :D. Jinak,ti co ještě neposlali úkol do BGC,máte poslední 2 dny na odeslání!!!! Tak a to je snad vše.
Hezký zbytek dne,
Wook*
PS: Odešlete ten úkol!;D
PPS:
Hlásnete zde pro LMFAO? •♥• ← Děkuju♥

Už jsem s tim hrozná,ale...

8. prosince 2011 v 11:45 | Wook*
Ahoj!
Tak jak se vám dnes vede? Já zase nejsem ve škole a tak dělám grafiku.Teď mě hrozně baví dělat layouty^^ a tak zase na jednom pracuju :D na jednom zase blogovém.Abych pravdu řekla,tenhlese mimoc nelíbil už od začátku. Chtěla jsem udělat změnu v tom,že nebudu mít bílou stránnku,ale to se mi moc nelíbí. Takže dělám nový,s bílou stránkou,šedivým pozadím a zelenym tamtim :D (to poznáte,až tu bude :D) Pracuju na takovym tom,jak má menu nahoře :)) Zatim to vypadá slibně :) Vím jak to pak nastavit takže to je ok.Jinak Vám připomínám,máte poslední 4 dny na odeslání 1.úkolu do BGC. (Týká se to: Jennyfer*,Káájuše,Lady*,*Nelly a Prostě Denný,takže Vás prosím,abyste to poslali co nejdříve.)
S pozdravem,
Wook*

Info→6.12.

6. prosince 2011 v 10:27 | Ms.Wook*
Ahojte všichni!:)
Jak se Vám daří? Já jsem nemocná :/ respektivě mám jenom velkou rýmu,takže celý den prokýcháám :D hepčiiik...:D Dnes se chci vrhnout na rekonstrukci menu...Možná udělám nový layout,protože mě tento už omrzel :D Teďkonc jsem na notebooku,kde mám jenom photofiltre a na velký počítač se mi teda teď moc nechce :DD...Jinak,dostali jste něco od Mikuláše? Já jsem dostala plyšovýho sobíka (♥) a nějaké ty sladkosti ;)

PS: Připomínám,posílejte věci do BGC!
PPS: Dáte mi prosím zde hlas? •♥• hlasujte pro LMFAO :))*
PPPS: Taky u Vás sněžilo? :D

Co se sakra děje?

3. prosince 2011 v 13:33 | Ms.Wook*
Ahojte všichni!
Nevím jestli jsem jediná nebo je nás víc komu BLBNE BLOG.CZ! Pořád mě odhlašuje,doufám že se tento článek zveřejní, jindy jsem prostě na blogu třeba 2 hodiny přihlášená a mezitím chodím na fb a pak když se vrátím,vše je v cajku,ale teďkon si zapnu fb a pak se mi odhlásí blog.cz ale dělá se to,ikdyž mám blog.cz jako jedinou záložku!!! Je to fakt napíšťalu.// :D No dnes budu dělat grafiku asi na téma VÁNOCE... Jinak, už máte nějaké dárky? :D Já snad pro všechny holky ze třídy,pro mamku a sestru.))


Příjemný zbytek dne,

Středa 23.11.

23. listopadu 2011 v 6:24 | Ms.Wook*
Ahoj!
Jen Vám chci říct, že mě tu dnes nezastihnete,protože jdeme s kámoškou do kina a taky tak troc nakoupit :)).
Jinak jak se máte vy? Co budete dneska dělat? Máte už rozmyšlené dárky k Vánocům?

Já už je mám skoro všechny,jenom nevím, co dát tátovi.// Co budete dávat svému tátovi?:D já mu asi koupím taková ta "vtipná trička". :)) Co vy?

Sponzorství...

17. listopadu 2011 v 10:44 | Ms.Wook*
!Hola!
Možná že si toho někdo všiml,možná že ne,ale v mém menu je pod rubrikou ICONS napsáno Jsem sponzorem a ikona neznámého webu. Možná že Vám to trošku dochází :D a komu ne tak Vám to vysvětlím.
Jsem sponzorem jednoho webu,respektivě rádia.Neni to jako Evropa2 kde se vysílá od rána do večera. Tady se vysílá jen když má admin čas. Admin je můj kámoš a tak jsem se mu navrhla že mu trochu zvýšim návštěvnost atd. Teď je u něho na webu soutěž byla bych ráda,kdybyste se tam přihlásili ;)→http://radioo-mixmusic.webnode.cz/pomozte-nam/ Děkuju moc

Olaláááá

2. listopadu 2011 v 14:00 | Kobłiha*
Ahoj!
Dneska jsem zůstala doma,protože mi bylo blbě :// Vzpomněla jsem si, že musim přidat návštěvnost :D (historicky 1. na tomto blogu!) :D No pak jsem se chtělas vrhnout na nový desing,ale mám takový problém→Nevím jak udělat tuto:

Na příklad jsem si vzala blog mého Aff Lady* (máš fakt moc pěkný lay! ♥)
Myslím jakože tuším jak to udělat,ale nevím jestli bych ti dělala dobře :D,
myslela jsem, že si udělám nejdřív jakoby to przhovaný a pak to udělám,aby to vypadalo jako 3D :D myslím to dobře?? :D

Edit: Mám to! Už vim jak na to! :DInfo 23.10→I am very happy!!*

23. října 2011 v 11:29 | Kobłiha*
Ahojte!!
Jsem moc moc šťastná! :)) Včera můj blog navštívilo 58 lidí! Já vím, pro někoho to není moc, ale já mám blog teprve 3.den takže jsem fakt very happy!** Dneska se chci vrhnout na nějaký blendy atd. :) Jinak kdo to nepostřehl, já přidávám každý den spoustu věcí, třeba avatary, ale mám to všechno v jednom článku. Takže když kliknete na grafika→avatary, tak jich tam je asi 6 postupně je přidávám! To samé je i u signatur,do článků,programy... :) Tak doufám, že dnes tu bude také spoustu lidí a já se jdu dát do práce! :)
Zatím adiós! :D

Hlásněte prosím!

22. října 2011 v 20:38 | Kobłiha*
Ahojte! Můžu Vás poprosit o hlas zde: http://witch11.blog.cz/1110/1-kolo-sonpesnicka písnička je LMFAO-Sexy and I know it! Děkuji všem co mi hlásnou! :)) Jinak jestli chcete videoklip tak je v celém článku! :)

Info 22.10.

22. října 2011 v 9:58 | Kobłiha*
Ahoj!
Takže dneska se chci vrhnout na nový desing :)) Nebojte se, za chvíli tu ta oranžová zmizí! :D Potom chci přidat článek s informacema o mě :) a pak dělat avatary a tak.. :) Takže se máte na co těšit. Doufám že se Vám tu vše bude líbit a...
Zatím ádios! :D
 
 

Reklama